Concept Languages bütün seviyelerde yetişkinlere ve genç öğrencilere genel Türkçe eğitimi vermekte ve
aynı zamanda iş adamları, diplomatlar ve akademisyenlere özel Türkçe programları sunmaktadır.

DERSLER

Concept Languages’de, Türkçe dersleri haftada bir gün veya iki gün şeklindedir ve her kur üç ay sürmektedir. Ancak yeterli öğrenci sayısı olduğu sürece dersler akademik yılın sonuna kadar devam etmektedir. Genel Türkçe dersleri öğrenci sayısının az olduğu sınıflarımızda, sürekli yenilenen müfredatımız ve profesyonel öğretmenlerimizle rahat bir ortamda sunulmaktadır. Her ayın sonunda öğrencilerimize detaylı bir gelişim raporu gönderilmektedir. Bu raporda derste işlenen konuların bir özeti bulunmaktadır. Kurslarımıza kayıtlar bütün akademik yıl boyunca sürekli olarak yapılabilmektedir. Herhangi bir gruba katılmadan önce yeni öğrenciler, öğretmenlerimizden biriyle seviye belirleme sınavı yapmaktadır. Bu sınav çoktan seçmeli ve boşluk doldurmalı bir yazılı sınav ve sonrasında da konuşma pratiğinden oluşur. Seviyeniz hakkında genel bir bilgi edinmek isterseniz internetteki kısa Türkçe seviye belirleme sınavını yapabilirsiniz.

Bizimle Türkçe veya diğer dileri öğrenmek isterseniz “Bize Ulaşın” formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SONBAHAR KURS
PROGRAMLARI

Sonbahar kapımızda ve Concept Languages yeni akademik yıla hazır. Bütün seviyelerde Türkçe dersleri başlayacaktır. Bize Ulaşın formumuzu doldurarak yeni akademik dönemdeki kurslarımızda yerinizi garantileyin.

YAZ PROGRAMLARI

Concept Languages’de hafta içi her gün dörder saat, aylık toplam 80 saatlik yaz kursları düzenlenmektedir.

Yaz programlarında öğrenci sayısı altıyı geçmemektedir. Değişik seviyelerdeki kurslarımızla ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Hafta içi, 9:00 – 13:00
31 Mayıs – 25 Haziran 2021
28 Haziran – 30 Temmuz 2021
2 Ağustos – 27 Ağustos 2021

GRAMER VE KONUŞMA GRUPLARI

Concept Languages’in öğrencilere dilbilgisi tekrarı ve konuşma pratiği imkanı veren Gramer ve Konuşma Grupları haftalık olarak düzenlenmektedir. Programlara Concept Languages’ın Facebook sayfası ve e-posta üyeliğinden ulaşılabiir. Gramer ve Konuşma Grupları kendi öğrencilerimiz için ücretsiz olup dışarıdan gelenler için belli bir ücret karşılığında olmaktadır. Boş zamanınız olduğunda ve o haftaki programlar ilginizi çektiğinde rezervasyon yapmanıza gerek olmadan derslere katılabilirsiniz.

ÖZEL DERSLER

Concept Languages’de bireylere veya gruplara Türkçe dersleri verilmektedir. Ayrıca iş adamlarına ve diplomatlara özel yoğun programlar da düzenlenmektedir. Özel derslerde dersin programı ve hızı öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir. Dersler genel Türkçe, iş Türkçesi, akademik Türkçe, gramer veya konuşma ağırlıklı düzenlenebilir.

Özel derslerin gün ve saatleri öğrencinin çalışma programına göre düzenlenebilmekte ve dersler Etiler’deki okulumuzda veya öğrencinin ofisinde, evinde yapılabilmektedir. Her ayın sonunda öğrenciye ve öğrencinin şirketine detaylı bir gelişim raporu gönderilmektedir. Bu raporda derste işlenen konuların bir özeti bulunmaktadır. Bizimle Türkçe veya diğer dileri öğrenmek isterseniz “Bize Ulaşın” formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

GENÇ ÖGRENCİLER

Concept Languages çocuklar ve genç öğrenciler için de Türkçe programları sunmaktadır. Çocuklara ve gençlere yönelik programlar hem özel dersler hem de grup dersleri olabilmektedir ve derslerde bu yaş gruplarının Türkçeyi öğrenmelerini eğlenceli hale getirecek uygulamalar yapılmasına özen gösterilmektedir.